Pozor, nacházíte se na staré verzi mého webu. Mrkněte se raději na nový www.jakubstepan.comZa 10 sekund budete přesměrováni automaticky.

Soutěž - zámek Loučeň

Soutěž ukončena a výhercům jsme zaslali zprávy! Všem ostatním děkujeme za účast a milé komentáře. ;-)
rozklikni pro otevření soutěžního obrázku na Facebooku
rozklikni pro otevření soutěžního obrázku na Facebooku
 

Soutěž o fotografování se zámkem Loučeň

Vyhrajte profesionální fotografování v zámku Loučeň podle Vašich představ!

 Stačí jediné. Do 1. března 2015 zanechat komentář pod soutěžním obrázkem na Facebooku. Komentář musí obsahovat tři věci: Proč chcete vyhrát fotografování právě od Jakuba Štěpána, proč právě na zámku Loučeň a jaký typ fotografování byste si přáli vyhrát. Poslední sdělení je důležité, neboť si vyhrazujeme právo jednoho soutěžícího vybrat právě na základě toho, jak zajímavý či originální nápad nám sdělí! Rádi byste dostali fotovzpomínku na rodinnou idylku v zámeckém parku, fotografie v kostýmu bílé paní, nebo snad fotky v luxusním zámeckém apartmá? Napište nám o tom! Fantazii se meze nekladou ;-). Další výherci budou náhodně vylosováni. Výherci kromě fotografování získají i poukaz na jídlo v hotelové restauraci v hodnotě 500 Kč, protože po náročném focení zaručeně vyhládne.
 

Úplné znění pravidel soutěže.

Účastí v soutěži potvrzujete svůj souhlas s těmito pravidly! Nezapomeňte si je přečíst.

 
soutez o focení v zámku_4.jpg
soutez o focení v zámku_1.jpg
soutez o focení v zámku_3.jpg
soutez o focení v zámku_2.jpg
 
logo-zamek-loucen.png

K účasti nemusíte nic lajkovat ani sdílet, jako v jiných soutěžích. Pokud se ale rozhodnete pro odběr (like) našich stránek na Facebooku či sdílení soutěže, aby se o ní dovědělo více Vašich přátel, budeme tím nadšeni! ;-) 
 
P1110302 – kopie (2).png
 
 Chcete se na něco zeptat? Můžete využít facebookový formulář níže nebo email stepanjakub1@seznam.cz.
 
 
email:  jakubstepan@jakubstepan.com                            Facebook               JakubStepan.com            MRJS – masožravky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one